wielkopolskie

Remont Ci ciąży? Sprawdź naszą ofertę!

Nasze firma od wielu lat specjalizuje się w najwyższej jakości usługach z zakresu projektowania wnętrz, wykańczania, wykańczania, mebli na wymiar, projektowania ogrodów, jak również sprzedaży oraz sprzedaży mebli tapicerowanych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, a także wykwalifikowanym pracownikom, oferowane przez nas usługi są zawsze na bardzo wysokim poziomie, tak by w pełni zadowolić oczekiwania klienta. Swoją pracę pełnimy z wielkim zaangażowaniem i pasją. Wszystko to sprawia, że wykonywane przez nas usługi są zawsze zgodne z projektem, także wszystkie obowiązki związane z pozyskiwaniem pozwoleń, nadzorowaniem ekipy oraz zapewnienie wszelkich materiałów bierzemy na siebie. 

Korzystając z naszej oferty macie Państwo możliwość zakupu wyjątkowych asortymentów do wszelkiego rodzajó wnętrz, pozwala to na zaoszczędzeniu określonej kwoty pieniędzy przy większym zamówieniu. W naszych projektach nie ma również limitu, jeśli chodzi o wszelkiego rodzaju poprawki. Zawsze pracujemy do ostatniego szczegółu, tak by nasz klient był w pełni usatysfakcjonowany. W naszej  firmie pracują jedynie najwyższej klasy specjaliści w swej dziedzinie, a mianowicie: architekci oraz projektanci wnętrz. Jest to o tyle istotne, iż w większości podobnych miejsc zajmować się będąPaństwem sprzedawcy, a nie wykwalifikowani fachowcy. Wszystkie te czynniki rzutują na końcowym efekcie całej współpracy. Jeżeli chodzi o zakres realizacji kuchni na wymiar, to czas ten wynosi jedynie dwa tygodnie. Aczkolwiek jeżeli o czas realizacji mieszkania, to okres ten wynosi około czterech tygodni. Rzetelna wycena i konsultacje są jeszcze w ten sam dzień. Po przez to cała współpraca odbywa się bardzo sprawnie, aczkolwiek rzetelnie. Zrzeszamy również wielu producentów z różnych branż, dzięki czemu możemy udostępniać różne rabaty. 

Nasz projektant dopasuje do Twoich oczekiwań odpowiednią wizję całego projektu, w taki sposób, aby wnętrze było oryginalne oraz w pełni odzwierciedlało Twoje lakiernictwa jest Ecolak. Przedsiębiorstwo to bowiem jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, cieszącej się szerokim zadowoleniem klientów, wciąż pozyskując nowych. Jest to kolejna nowoczesna lakiernia proszkowa z grupy POLKOLOR gwarantująca, iż każda podejmowana usługa będzie wykonana z należytą starannością i profesjonalizmem. Przedsiębiorstwo jest w stanie podjąć się nawet najtrudniejszych zleceń, ze względu na swe długoletnie doświadczenie i odpowiedzialność. W związku z tym firma jest w możliwości dysponuje dwiema profesjonalnymi kabinami lakierniczymi, jak także dwoma piecami, w związku z czym jej możliwości są jeszcze bardziej większe. Firma swój zakres działania ma ukierunkowany na Śląsk. Bowiem główna siedziba firmy mieści się w Dąbrowie Górnicznej, aczkolwiek przedsiębiorstwo posiada także oddział, który siedzibę się w Wieszowej. 


Wyślij wiadomość

Report this ad

Zobacz też:

  • Wypożyczalnia samochodów dostawczych w Twoim mieście!

    Zachęcamy do zapoznania się z doskonałą ofertą, jaką prezentuje profesjonalna wypożyczalnia samochodów osobowych. Zapewne każdy wyszuka najlepszą dla siebie ofertę, tak samo gdy mowa o wyszukaniu najlepszego samochodu jak też w kwestii opłat za wynajem…

  • Oferta najlepszych mebli kuchennych

    Od długiego czasu marzyłeś mieć swoją wyśnioną kuchnię, która byłaby zarówno praktyczna jak i atrakcyjna oraz nieszablonowa? Jeśli tak, to wspaniale trafiłeś, bo propozycja naszej firmy z pewnością przypasuje w Twoje gusta i styl. Proponujemy bowiem…


Darmowe ogłoszenia drobne - Gościniec